Jesteś tutaj: Start / Dam pracę / Dam pracę

Dam pracę

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 maja 2017

Data ogłoszenia: 2017-05-16

Telefon: 25 7574343 (wew. 156)

E-mail: kadry@rudka.com.pl

Treść ogłoszenia: Samodzielny Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr. Teodora Dunina z siedzibą w Rudce

zatrudni na stanowisko Technika Informatyka w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę.

  • Podstawowe obowiązki:
    – helpdesk i administracja aplikacji
    – administracja domeną
    – konserwacja sprzętu i oprogramowania oraz sieci LAN
    – prowadzenie szkoleń na stanowisku pracy użytkownika z zakresu obsługi
      systemów operacyjnych i aplikacji
  • Wymagania i kompetencje zawodowe:
    – minimum 1 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    – umiejętność diagnozowania i usuwania usterek sprzętowych
    – umiejętność obsługi WordPress
    – podstawowa umiejętność administracji domeną MS
    – wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Wymagania dodatkowe
    – odpowiedzialność
    – obowiązkowość
    – solidność i dokładność
    – umiejętność pracy pod presją czasu
  • Oferujemy:
    – zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracyOsoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji
    na adres e-mail: kadry@rudka.com.pl
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
    Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach tej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015, poz. 2135) z późniejszymi zmianami”.

Kontakt: Sekcja spraw pracowniczych tel. 025 757 43 43 (wew. 156)

Autor: Administrator

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-05-16
Data publikacji:2017-05-16
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:360