Modernizacja dworca kolejowego w Mrozach – zaproszenie na konsultacje

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 lipca 2017

Polskie Koleje Państwowe SA zamierzają w najbliższym roku przystąpić do prac związanych z modernizacją dworca stacji Mrozy wraz z przyległym terenem. Dla wypracowania najlepszych możliwych efektów prac chcielibyśmy zapoznać się z opiniami lokalnej społeczności w powyższym temacie i jej potrzebami, poprzez organizację warsztatów konsultacyjnych, które odbędą się 11 lipca br. (wtorek)
o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Mrozy (parter, pok. nr 4).

Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkania określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi. Na spotkania zapraszani są przedstawiciele lokalnych społeczności, organizacji pozarządowych, grupy interesariuszy oraz władze samorządowe.

PKP S.A. będzie reprezentowana m.in. przez osoby bezpośrednio odpowiedzialne za projektowanie i realizację inwestycji. Spotkanie ma charakter otwarty i będzie prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na metodologii prac urbanistycznych.

Z przyczyn organizacyjnych, uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach licząc na Państwa zaangażowanie merytoryczne. Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem adresu e-mail: warsztaty@pkp.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Autor: M.Sulich

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-07-04
Data publikacji:2017-07-04
Osoba sporządzająca dokument:M.Sulich
Osoba wprowadzająca dokument:M.Sulich
Liczba odwiedzin:1672