Urzad Miasta i Gminy Mrozy

Aktualności

Autor: Administrator

Artykuły

Konsultacje rocznego programu współpracy

20 października 2017
Administrator

Zapraszamy organizacje pozarządowe do konsultacji projektu Rocznego programu współpracy Gminy Mrozy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na rok 2018.

Czytaj więcej o: Konsultacje rocznego programu współpracy

Spotkajmy się na Forum Rozwoju Mazowsza !

20 października 2017
Administrator
Przejdź do - Spotkajmy się na Forum Rozwoju Mazowsza !

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych informuje, że już 25-26 października odbędzie się kolejna edycja 8. Forum Rozwoju Mazowsza. Przez dwa dni wydarzenia będzie można przekonać się jak pozyskać i prawidłowo rozliczyć unijne dofinansowanie, w jakich branżach warto rozwijać swoje przedsiębiorstwa i jak zwiększać atrakcyjność i dostępność usług dla mieszkańców. Organizatorem spotkania  jest  Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie  odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Cyfryzacji.

Czytaj więcej o: Spotkajmy się na Forum Rozwoju Mazowsza !

Obchody gminnego Dnia Edukacji Narodowej

17 października 2017
Administrator
Przejdź do - Obchody gminnego Dnia Edukacji Narodowej

„W ogrodzie życzliwości…”

W piątek, 13 października 2017 roku w  Szkole Podstawowej w Jeruzalu świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Głównym punktem obchodów gminnego Dnia Edukacji Narodowej była uroczysta akademia, zorganizowana w przeddzień święta, o godz. 14.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Jeruzalu.  

Czytaj więcej o: Obchody gminnego Dnia Edukacji Narodowej

Jubileusz 40-lecia Koła Emerytów i Rencistów

16 października 2017
Administrator

Równo 40 lat temu, 16 października 1977 roku założone zostało w Mrozach Koło Emerytów i Rencistów. W skład jego pierwszego Zarządu weszli: p. Roman Gryz - przewodniczący, p. Zygmunt Kaniowski - wiceprzewodniczący, p. Wanda Rudkowa - sekretarz, p. Joanna Paciejewska - skarbnik.

Czytaj więcej o: Jubileusz 40-lecia Koła Emerytów i Rencistów

Nabór wniosków na odbiór odpadów azbestowych

16 października 2017
Administrator

Burmistrz Mrozów informuje, że został ogłoszony do dnia 31 grudnia 2017 roku nabór wniosków na odbiór odpadów azbestowych, których realizacja będzie w 2018 roku. Druki wniosków można otrzymać w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy w pokoju nr 13 lub pobrać ze strony internetowej tut. Urzędu: http://www.mrozy.bip.net.pl/?a=2933.

Stanowisko Burmistrza Mrozów w sprawie zakazu parkowania na placu przed dworcem PKP

13 października 2017
Administrator

Szanowni Państwo,  

W ostatnich tygodniach odbyła się szeroka dyskusja na temat zmian organizacji ruchu w okolicach dworca PKP w Mrozach. Dziękuję za wszystkie przemyślane uwagi zgłoszone w kontaktach bezpośrednich, jak i drogą elektroniczną. Poniżej przedstawiam krótkie uzasadnienie podjętych działań, jak i podsumowanie odbytej dyskusji. 

Czytaj więcej o: Stanowisko Burmistrza Mrozów w sprawie zakazu parkowania na placu przed dworcem PKP

Gminny Dzień Seniora

12 października 2017
Administrator

Już niedługo w Mrozach Gminny Dzień Seniora. Wszystkich chętnych Seniorów zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 4 listopada br. w Zespole Szkół Publicznych w Mrozach, ul. Licealna 3. Wstęp wolny. Zapisy do 31 października br. pod nr tel. 794 320 653 lub 25 75 74 118

Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness

9 października 2017
Administrator
Przejdź do - Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się w dniach od 6 do 8 października br. w hali sportowej GOSiR w Mrozach.

Zwierzęta szukają domu

9 października 2017
Administrator

Sprawdź, czy twój dowód osobisty traci ważność!

6 października 2017
Administrator

W tym roku obowiązek wyrobienia nowego dokumentu tożsamości dotyczy wyjątkowo wielu osób - według szacunków Ministerstwa Cyfryzacji ponad 5 mln obywateli. Ma to związek z wymianą książeczkowych dowodów na plastikowe, jaka miała miejsce w 2007 roku.

 

Czytaj więcej o: Sprawdź, czy twój dowód osobisty traci ważność!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-08-07
Data publikacji:2015-08-07
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:17038