Urzad Miasta i Gminy Mrozy

Aktualności

Autor: Administrator

Artykuły

Portal dla rolników i sadowników

19 czerwca 2018
Administrator

Uprzejmie informujemy o nowoczesnym serwisie Agro-Market24, skierowanym głównie do rolników i sadowników. Portal umożliwia dodawanie bezpłatnych ogłoszeń, przeglądanie ogłoszeń rolniczych, a co najważniejsze znalezienie potencjalnych klientów na swoje produkty rolne na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Aby dowiedzieć się więcej o portalu, wejdź na  ogłoszenia kupię - sprzedam Agro-Market24.

Czytaj więcej o: Portal dla rolników i sadowników

Informacja Dyrektora ZGK Mrozy

18 czerwca 2018
Administrator

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Mrozach informuje mieszkańców Mrozów, że z związku z wystąpieniem awarii zaworów pneumatycznych oraz słabszego napowietrzania oczyszczalni ścieków w Mrozach istnieje możliwość chwilowego pojawienia się nieprzyjemnych zapachów.

Za niedogodności przepraszamy.

Dyrektor ZGK Mrozy

Stanisław Konopka

Pytanie na śniadanie w Jeruzalu

18 czerwca 2018
Administrator
Przejdź do - Pytanie na śniadanie w Jeruzalu

W niedzielę, 17 czerwca w Jeruzalu - serialowych Wilkowyjach gościliśmy ekipę TVP2, która nagrywała specjalny, wakacyjny odcinek "Pytania na śniadanie Extra". Do nagrania zaangażowani zostali mieszkańcy gminy Mrozy, w tym Jeruzala i okolic, jak również fani serialu z całej Polski.

Czytaj więcej o: Pytanie na śniadanie w Jeruzalu

Mazowiecka Unia Światłowodowa – szybki Internet w Gminie Mrozy

15 czerwca 2018
Administrator

W marcu br. Pan Dariusz Jaszczuk - Burmistrz Mrozów   podpisał deklarację przystąpienia  Gminy Mrozy do realizacji projektu „Mazowieckiej Unii Światłowodowej”.

Czytaj więcej o: Mazowiecka Unia Światłowodowa – szybki Internet w Gminie Mrozy

Pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich

13 czerwca 2018
Administrator

„Koleje Mazowieckie – KM” informują, że w tegoroczne wakacje już po raz czternasty na tory wyjedzie pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich. Będzie kursował codziennie w okresie 23 czerwca – 2 września w relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia. Zatrzyma się m.in. w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Wejherowie, Lęborku i Słupsku. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie sloneczny.mazowieckie.com.pl.

Czytaj więcej o: Pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich

XIII edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

13 czerwca 2018
Administrator

Już po raz trzynasty fotografowie-amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej o: XIII edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

"Jak nie czytam, jak czytam"

12 czerwca 2018
Administrator

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z akcji ustanawiania rekordu masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam” przez Zespół Szkól im. Adama Mickiewicza i Szkołę Podstawową nr 1 w Mrozach. Przystępując do akcji w roku obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości szkoły dodały akcent patriotyczny:

https://www.youtube.com/watch?v=LhS6HnEoyOY&feature=youtu.be

Dni Mrozów 2018 - kilka słów od Burmistrza Mrozów

11 czerwca 2018
Administrator
Przejdź do - Dni Mrozów 2018 - kilka słów od Burmistrza Mrozów

Za nami dwudniowe świętowanie Dni Mrozów 2018. W tym roku obchodzone w sposób szczególny, bo nawiązujący do obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Starałem się przez dwa minione dni być we wszystkich miejscach, gdzie odbywały się poszczególne części programu. Generalnie oceniam, że była to bardzo udana impreza, ponieważ wyszła naprzeciw oczekiwaniom wielu mieszkańców poprzez różnorodność przygotowanego programu. Za to chcę serdecznie podziękować  tym, którzy się do tego przyczynili.

Czytaj więcej o: Dni Mrozów 2018 - kilka słów od Burmistrza Mrozów

Akcja ustanawiania rekordu masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam”

8 czerwca 2018
Administrator
Przejdź do - Akcja ustanawiania rekordu masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam”

Nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół w Mrozach i Szkoły Podstawowej Nr 1 w Mrozach włączyli się w ogólnopolską akcję masowego czytania związaną z ustanowieniem rekordu czytania w jednym momencie w ramach ogólnopolskiej  akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.  Celem tego wydarzenie  jest  promowanie i popularyzacja  czytelnictwa oraz  bibliotek.

Czytaj więcej o: Akcja ustanawiania rekordu masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam”

Nie dotykaj! One na pewno sobie poradzą

8 czerwca 2018
Administrator

Na przełomie wiosny i lata na świat przychodzi najwięcej dzikich zwierząt m.in. młode sarenki, dziki, lisy oraz ptaki i zające. Pamiętajmy! Znalezionego przypadkowo w lesie, na polu czy łące małego zwierzęcia, nie należy absolutnie dotykać (aby nie przekazać mu swojego zapachu), chwytać, płoszyć oraz karmić. W żadnym wypadku nie należy również zabierać młodych. Takie „uratowane” zwierzę w zasadzie nie ma szans na wychowanie wśród ludzi i na powrót do naturalnego środowiska.

Czytaj więcej o: Nie dotykaj! One na pewno sobie poradzą

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-08-07
Data publikacji:2015-08-07
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:31724