Urzad Miasta i Gminy Mrozy

Aktualności

Autor: Administrator

Artykuły

„Razem tworzymy mapę gminy Mrozy” – konkurs plastyczny

19 marca 2018
Administrator

Burmistrz Mrozów ogłosił konkurs plastyczny dla mieszkańców gminy Mrozy pn. „Razem tworzymy mapę gminy Mrozy”.
Konkurs polega na narysowaniu charakterystycznego symbolu - obiektu dla poszczególnych miejscowości w gminie Mrozy. Obiektem może być budowla, roślina, zwierzę lub dowolny symbol ściśle związany z daną miejscowością, jej historią, tradycją czy charakterem. Każdy uczestnik może przysłać od 1 aż do 26 prac, przy czym każda praca musi dotyczyć innej miejscowości.

 

Czytaj więcej o: „Razem tworzymy mapę gminy Mrozy” – konkurs plastyczny

Warsztaty ożywienia społeczno – gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w ramach Partnerstwa Lokalnego powiatu mińskiego”

19 marca 2018
Administrator
Przejdź do - Warsztaty ożywienia społeczno – gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w ramach Partnerstwa Lokalnego powiatu mińskiego”

Starosta Miński oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim zapraszają przedsiębiorców, przedstawicieli samorządu lokalnego, organizację pozarządowe oraz aktywnych mieszkańców powiatu mińskiego na „Warsztaty ożywienia społeczno – gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w ramach Partnerstwa Lokalnego powiatu mińskiego”

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

16 marca 2018
Administrator
Przejdź do - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

KPP w Mińsku Mazowieckim, Komisariat Policji w Mrozach oraz Burmistrz Mrozów zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Mrozy na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa. Debata odbędzie się 23 marca br. (piątek) o godz. 16.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy.

Możliwość pozbycia się odpadów dodatkowych

14 marca 2018
Administrator

Burmistrz Mrozów informuje mieszkańców Gminy Mrozy posiadających złożoną deklarację na odbiór odpadów, że w terminie 23-27.04.2018 roku na terenie gminy Mrozy odbędą się dodatkowe zbiórki odpadów: wielkogabarytowych, zużytego sprzętu RTV i AGD oraz opon. Odpady należy wystawić przed posesję w dniu zbiórki do godziny 7:30.

Czytaj więcej o: Możliwość pozbycia się odpadów dodatkowych

„Potrafię - pomagam - ratuję” - warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla mieszkańców Gminy Mrozy

12 marca 2018
Administrator
Przejdź do - „Potrafię  - pomagam - ratuję”  -  warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla mieszkańców Gminy Mrozy

W niedzielę 11 marca br. zainteresowani mieszkańcy naszej gminy mogli wziąć udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mrozach. Zajęcia poprowadzili członkowie Koła Naukowego Studentów Pielęgniarstwa Collegium Mazovia w Siedlcach pod opieką Pani Anety Dmowskiej oraz doświadczeni ratownicy medyczni.

 

Czytaj więcej o: „Potrafię - pomagam - ratuję” - warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla mieszkańców Gminy Mrozy

Dzień Sołtysa

9 marca 2018
Administrator

Podziel się z nami swoją opinią

6 marca 2018
Administrator

Uprzejmie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym dotyczącym satysfakcji klientów naszego Urzędu, jak również proponowanych zmian. Głównym celem niniejszego badania jest zebranie wyników, które posłużą nam do poprawy jakości świadczonych usług. Ankieta jest w pełni anonimowa, jej wypełnienie jest dobrowolne i zajmuje ok. 5-10 minut.

 

Ankietę można wypełnić online:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSch-JCG0VDxmJGANMxfjwMTyjOrklRsT6-kjlrbiyb4xoH59w/viewform jak również przy okazji załatwiania spraw w Urzędzie (formularze dostępne są w korytarzu Urzędu oraz u pracowników).

75. rocznica ratowania Dzieci Zamojszczyzny w Mrozach

6 marca 2018
Administrator
Przejdź do - 75. rocznica ratowania Dzieci Zamojszczyzny w Mrozach

28 lutego 2018 r. upłynęła 75. rocznica ratowania Dzieci Zamojszczyzny w Mrozach. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Romualda Traugutta  jak co roku upamiętniła to tragiczne wydarzenie. Uczniowie klas szóstych i harcerki z klas piątych wraz Pocztem Sztandarowym  uroczyście złożyli kwiaty oraz zapalili znicz przy tablicy pamiątkowej, wmurowanej na budynku stacji PKP.

Czytaj więcej o: 75. rocznica ratowania Dzieci Zamojszczyzny w Mrozach

„Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wola Paprotnia i Kruki, gmina Mrozy”

6 marca 2018
Administrator

Urząd Miasta i Gminy Mrozy informuje, że w związku z realizacją zadania „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wola Paprotnia i Kruki, gmina Mrozy” w wyniku przeprowadzonego przetargu nieograniczonego został wyłoniony wykonawca i podpisana umowa na realizację przedsięwzięcia. Również w dniu 15 stycznia br. wykonawcy został przekazany teren budowy. Roboty budowlane rozpoczną się po ustabilizowaniu warunków atmosferycznych.

Czytaj więcej o: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wola Paprotnia i Kruki, gmina Mrozy”

Komunikaty dotyczące Afrykańskiego Pomoru Świń

5 marca 2018
Administrator

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim przekazuje informacje w  sprawie afrykańskiego pomoru świń. Załączniki: Pismo w sprawie zmiany decyzji wykonawczej, Pismo informujące z dnia 01.03.2018 r. Pismo informujące z dnia 01.03.2018 r.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-08-07
Data publikacji:2015-08-07
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:25896