Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: Administrator

Artykuły

Oferta pracy

26 lipca 2017
Administrator

Urząd Miasta i Gminy Mrozy zatrudni osobę do opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi podczas dowozu dzieci do Zespołu Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie i z powrotem. Godziny pracy - około 4 h dziennie.

Szczegółowych informacji udziela: Luiza Kowalczyk, tel. 25 75 74 190,  25 75 74 175,  e-mail: l.kowalczyk@mrozy.pl

IX edycja Konkursu Innowator Mazowsza

26 lipca 2017
Administrator
Przejdź do - IX edycja Konkursu Innowator Mazowsza

„Innowator Mazowsza” to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów promujących nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce na Mazowszu.

Ideą Konkursu jest promowanie kultury kreatywności i ducha przedsiębiorczości, w szczególności w środowisku naukowym oraz wśród przedstawicieli sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Czytaj więcej o: IX edycja Konkursu Innowator Mazowsza

Program Rodzina 500 plus

26 lipca 2017
Administrator

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mrozach informuje, że od 1 sierpnia 2017 roku można składać wnioski o świadczenie wychowawcze z rządowego Programu „Rodzina 500” i świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy rozpoczynający się 1 października 2017 roku. Ponadto od 1sierpnia b.r., osoby zainteresowane będą mogły składać wnioski o zasiłki rodzinne i specjalne zasiłki opiekuńcze na kolejny, rozpoczynający się 1 listopada 2017 roku, okres zasiłkowy. Zachęcamy do składania wniosków o świadczenie wychowawcze w formie elektronicznej.

Informacja dotycząca aktualnie prowadzonych inwestycji

25 lipca 2017
Administrator

Szanowni Państwo,

W związku z tym, że w ostatnich dniach rozpoczął  się duży zakres robót inwestycyjnych w Mrozach, który potrwa najprawdopodobniej do połowy 2018 r. informuję, czego one dotyczą i jaki jest ich zakres.

Czytaj więcej o: Informacja dotycząca aktualnie prowadzonych inwestycji

Pies czeka na właściciela

24 lipca 2017
Administrator

Urząd Miasta i Gminy Mrozy informuje, iż w miejscowości Choszcze od dłuższego czasu błąka się rudy pies. Ma łagodne usposobienie i nie jest agresywny. Zwierzę posiada skórzaną brązową obrożę. Szuka ciepłego i kochającego domu. Zainteresowanych przygarnięciem i zaadoptowaniem prosimy o kontakt z tut. urzędem nr tel.: (25) 75 74 175 (w godz. 8:00 – 16:00) lub osobiście z panią Renatą Gałązka, pokój nr 13.

Orientiada 2017 w Mrozach

18 lipca 2017
Administrator
Przejdź do - Orientiada 2017 w Mrozach

Szczegółowe informacje na stronie http://orientiada.ksactivumsports.pl/

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych

17 lipca 2017
Administrator

Do dnia 3 sierpnia 2007 r. można składać wnioski o dofinansowanie w zakresie “Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Czytaj więcej o: Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych

Zwrot podatku akcyzowego

14 lipca 2017
Administrator
Przejdź do - Zwrot podatku akcyzowego

Przypominamy, że każdy rolnik, który chce odzyskać zwrot części podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT. 

Czytaj więcej o: Zwrot podatku akcyzowego

Laur Społecznego Zaufania

12 lipca 2017
Administrator
Przejdź do - Laur Społecznego Zaufania

27 czerwca br. Instytut Badań Marki przyznał Burmistrzowi Mrozów certyfikat "Laur Społecznego Zaufania". To prestiżowa i jedyna w swoim rodzaju nagroda, jaką honorowane są przedsiębiorstwa i instytucje o najwyższej w ocenie klientów i konsumentów reputacji rynkowej. W imieniu Instytutu Badań Marki jest mi zatem niezmiernie miło potwierdzić, iż to zaszczytne wyróżnienie zostało na wniosek klientów przyznane również kierowanej przez Państwa jednostce (…).

Czytaj więcej o: Laur Społecznego Zaufania

Informacja Burmistrza Mrozów dotycząca szkoły w Lipinach - cd.

11 lipca 2017
Administrator

Szanowni  Państwo,

Jeszcze raz postanowiłem napisać o sporze ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Lipiny Dębowce Borki, ponieważ w trakcie dyskusji nad poprzednią informacją pojawiły się nowe istotne wątki, na które warto odpowiedzieć.

Czytaj więcej o: Informacja Burmistrza Mrozów dotycząca szkoły w Lipinach - cd.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-08-07
Data publikacji:2015-08-07
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:12455