Archiwum wiadomości

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Psy czekają na właściciela !

10 lutego 2017
Administrator
Przejdź do - Psy czekają na właściciela !

Urząd Miasta i Gminy Mrozy informuje, że w miejscowości Sokolnik czekają na właściciela dwa psy. Bezpańskie zwierzęta błąkają  się od 4 dni w poszukiwaniu ciepłego domu i opieki. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt z tutejszym urzędem  tel. 25 757 41 75.

"STOP AGRESJI DROGOWEJ"

28 listopada 2016
Administrator

"STOP AGRESJI DROGOWEJ" - to nazwa otwartej w Komendzie Stołecznej Policji elektronicznej skrzynki pocztowej, służącej do przesyłania materiałów filmowych1 o ujawnionych naruszeniach przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami, dysponującymi tzw. "rejestratorami jazdy".

Czytaj więcej o: "STOP AGRESJI DROGOWEJ"

Odnawialne źródła energii

13 października 2016
Administrator

Przypominamy o trwającym naborze deklaracji na listę rezerwową przystąpienia do inwestycji polegających na budowie instalacji OZE
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa 4, działanie 4.1 Odnawialne źródła energii (OZE).

Czytaj więcej o: Odnawialne źródła energii

Informacja dotycząca gazyfikacji MIASTA MROZY - wykonanie projektów technicznych

4 listopada 2016
Administrator

Firma BLUE LINE ENGINEERING, prowadząca program gazyfikacji Mrozów informuje:

Szanowni Państwo zgodnie z życzeniami Mieszkańców Gminy Mrozy uruchamiamy naszą usługę wykonania projektów technicznych wewnętrznej instalacji gazowej obejmującej również opracowanie połączenia instalacji z szafką gazową określona w umowie przyłączeniowej.

Warunki wykonania projektu określone są w zamieszczonym zleceniu.

Z poważaniem
Piotr Buszka

Informacja dotycząca gazyfikacji MIASTA MROZY

23 września 2016
Administrator

Informujemy, że na najbliższej sesji Rady Miejskiej w dniu 16 września 2016 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Mrozy zostanie przedstawiona szczegółowa informacja dotycząca gazyfikacji miasta Mrozy.

Czytaj więcej o: Informacja dotycząca gazyfikacji MIASTA MROZY

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY !

16 stycznia 2017
Administrator

Przypominamy, że zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. 2016 poz. 487), każdy przedsiębiorca posiadający zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych ma obowiązek do 31 stycznia 2017 roku:

- złożyć oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych za 2016 rok,

- dokonać opłaty za korzystanie z zezwoleń w roku 2017.

Czytaj więcej o: UWAGA PRZEDSIĘBIORCY !

Noworoczne spotkanie opłatkowe

17 stycznia 2017
Administrator
Przejdź do - Noworoczne spotkanie opłatkowe

W dniu 07.01.2017r. słowami kolędy „Pójdźmy wszyscy do stajenki…” w świetlicy wiejskiej rozpoczęło się tradycyjne spotkanie międzypokoleniowe mieszkańców Dąbrowy. Pani Sołtys złożyła wszystkim obecnym życzenia noworoczne, po czym każdy połamał się opłatkiem.

Czytaj więcej o: Noworoczne spotkanie opłatkowe

„Okno na świat” - Ostatnia rekrutacja!

15 listopada 2016
Administrator

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim zaprasza do udziału w projekcie „Okno na świat” .

Projekt jest realizowany w ramach działania 4.2 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  - Programy mobilności ponadnarodowej. Liderem projektu jest firma POLBI. Partnerem zagranicznym jest uznana  na rynku brytyjskim firma TBG Learning. Partnerami krajowymi są Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim i warszawska Agencja Pośrednictwa Pracy „WAKAT”.

Czytaj więcej o: „Okno na świat” - Ostatnia rekrutacja!

Umowa ubezpieczenia dzieci rolników od następstw nieszczęśliwych wypadków

15 listopada 2016
Administrator

Placówka Terenowa KRUS w Mińsku Mazowieckim informuje:

Zarząd Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników, Adam Sekściński, zawarł 14 października 2016 roku z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. umowę grupowego ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, obejmującą dzieci osób ubezpieczonych w KRUS. Więcej informacji na stronie: http://www.krus.gov.pl/aktualnosci/dokument/artykul/umowa-ubezpieczenia-dzieci-rolnikow-od-nastepstw-nieszczesliwych-wypadkow/

Zmiany w identyfikacji i rejestracji zwierząt

17 listopada 2016
Administrator

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Mińsku Mazowieckim przekazuje informacje dotyczące zmiany w systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt. Zmiana wynika z podjęcia w dniu 23 września 2016 roku ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt (Dz. U. z 2016 r., poz. 1650).

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-04-07
Data publikacji:2016-04-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:2924