Komunikat Samorządu Województwa Mazowieckiego w sprawie ogłoszenia przez WFOŚiGW naboru wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć związanych z ochroną powietrza

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 marca 2018

Informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił pierwsze w 2018 roku nabory wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć proekologicznych dla Jednostek Samorządu Terytorialnego (gmin i powiatów).

Na chwilę obecną nie został ogłoszony przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiskai Gospodarki Wodnej w Warszawie program wspierający modernizację indywidualnych kotłowni dla mieszkańców.

Fundusz poinformował, że w ramach działań podejmowanych na rzecz poprawy jakości powietrza przygotowywany jest ogólnokrajowy program „Czyste Powietrze”, który realizowany będzie w szczególności przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z wojewódzkimi funduszami. Zakres dofinansowania przedsięwzięć w formie pożyczek i dotacji, realizowanych przez osoby fizyczne, obejmie kompleksową termomodernizację budynków (w tym wymianę źródeł ciepła, mikroinstalacje odnawialnych źródeł energii).

W związku z powyższym oferta skierowana do osób fizycznych zostanie przedstawiona do końca II kwartału 2018 roku na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

treść komunikatu https://www.mazovia.pl/komunikaty--konsultacje-spoleczne/komunikaty/art,2530,komunikat-w-sprawie-ogloszenia-przez-wfosigw-naboru-wnioskow-o-dofinansowanie-przedsiewziec-zwiazanych-z-ochrona-powietrza.html

Autor: Administrator

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-03-27
Data publikacji:2018-03-27
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:654