Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Grodzisk

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 sierpnia 2019

 

 

 

Urząd Miasta i Gminy Mrozy informuje, że w związku z realizacją zadania „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Grodzisk, gmina Mrozy” w wyniku przeprowadzonego przetargu nieograniczonego został wyłoniony wykonawca i podpisana umowa na realizację przedsięwzięcia. Roboty budowlane zostały rozpoczęte na początku sierpnia bieżącego roku.

W związku z powyższym mieszkańcy Grodziska powinni zgłaszać się do tutejszego urzędu (referat Inwestycji Gospodarki Komunalnej i Gospodarki Gruntami - pokój 12 i 16) w celu podpisania umowy na wykonanie przyłącza kanalizacyjnego.

Osoby zainteresowane podłączeniem do budowanej sieci, które nie zostały ujęte w pierwotnym projekcie, powinny w trybie pilnym złożyć wniosek do urzędu o doprojektowanie i wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej.

Po wykonaniu sieci wnioski o doprojektowanie przyłącza nie będą realizowane przez gminę.

Wzór wniosku o doprojektowanie – w załączeniu

 

 

 

„Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Grodzisk, gmina Mrozy”jest finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 2.3 „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach” w ramach projektu „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Wola Rafałowska, Rudka, Grodzisk, Natolin, Wola Paprotnia i Kruki wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków w miejscowości Mrozy, gmina Mrozy”

 

Opublikował: Administrator

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-08-09
Data publikacji:2019-08-09
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:1064