Jak złożyć deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za pomocą środków komunikacji elektronicznej?

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 marca 2020

Uprzejmie informujemy, że do Urzędu Miasta i Gminy Mrozy można przesłać deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi drogą elektroniczną.

Jeśli posiadają Państwo podpis elektroniczny lub profil zaufany można złożyć deklarację w formie elektronicznej w ramach Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP.

Jeżeli nie posiadają Państwo profilu zaufanego można założyć konto na portalu ePUAP i  uzyskać Profil Zaufany – szczegółowe informacje na stronie www.epuap.gov.pl.

Wybrany formularz deklaracji można wypełnić komputerowo lub wydrukować, wypełnić odręcznie i zeskanować. Następnie deklarację należy podpisać podpisem elektronicznym lub Profilem Zaufanym i przesłać na adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej Urzędu Miasta i Gminy Mrozy za pomocą platformy ePUAP.

Informacje w jaki sposób wykorzystać Profil Zaufany w celu podpisu deklaracji znajduje się na stronie https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany

Poniżej linki do formularzy deklaracji:

https://mrozy.pl/container/dokumenty/Deklaracja%20dla%20wlascicieli%20nieruchomosci%20na%20ktorej%20zamieszkuja%20mieszkancy.pdf

https://mrozy.pl/container/dokumenty/Deklaracja%20dla%20wlascicieli%20nieruchomosci%20niezamieszkalych.pdf

https://mrozy.pl/container/dokumenty/Deklaracja%20dla%20wlascicieli%20nieruchomosci%20na%20ktorej%20czasowo%20zamieszkuja%20mieszkancy.pdf

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-05
Data publikacji:2020-03-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:675