Informacja dla interesantów Urzędu Miasta i Gminy Mrozy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 marca 2020

W związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, zwracamy się do Państwa z prośbą, aby ograniczyć bezpośrednie wizyty w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy oraz w jednostkach organizacyjnych.  

W pierwszej kolejności prosimy o załatwianie spraw w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy drogą telefoniczną i elektroniczną:

tel. (25) 75 74 175, 75 74 190, 75 74 766

e-mail: gmina@mrozy.pl

Wykaz telefonów i adresów e-mail do poszczególnych pracowników:

Zakres obsługi

Pracownicy

Nr tel.

Adres e-mail

Burmistrz

Dariusz Jaszczuk

(25) 75 74 175, 75 74 190,
75 74 766

d.jaszczuk@mrozy.pl

Zastępca Burmistrza

Luiza Kowalczyk

(25) 75 74 175, 75 74 190,
75 74 766

l.kowalczyk@mrozy.pl

Sekretarz

Magdalena Sulich

(25) 75 74 175, 75 74 190,
75 74 766

m.sulich@mrozy.pl

Skarbnik

Beata Wiącek

(25) 75 74 175, 75 74 190,
75 74 766

b.wiacek@mrozy.pl

 

Kierownik Ref. IGK

Aneta Niemirka

(25) 75 74 175, 75 74 190,
75 74 766

a.niemirka@mrozy.pl

 

Urząd Stanu Cywilnego,
ewidencja ludności,
dowody osobiste

Stanisław Rzyszkiewicz
Emilia Nowik

wew. 3

s.rzyszkiewicz@mrozy.pl

sekretariat, kadry

Maria Dydek

(25) 75 74 175, 75 74 190,
75 74 766

m.dydek@mrozy.pl

podatki

Izabela Żmudzin
Karolina Dąbrowska-Trojan

wew. 8

i.zmudzin@mrozy.pl

k.dabrowska-trojan@mrozy.pl

deklaracje za gospodarowanie odpadami, zamówienia publiczne

Monika Zawisza

wew. 12

    m.zawisza@mrozy.pl

inwestycje

Kinga Kruk

wew. 16

k.kruk@mrozy.pl

ochrona środowiska,
wycinka drzew,
podatek akcyzowy,


gospodarka gruntami,
gospodarka nieruchomościami

Renata Gałązka

 

 

Henryka Kowalczyk

wew. 13

r.galazka@mrozy.pl

h.kowalczyk@mrozy.pl

oświata, archiwum

Agnieszka Kowalczyk

wew. 14

a.kowalczyk@mrozy.pl

informatyk

Grzegorz Kowalczyk

wew. 14

g.kowalczyk@mrozy.pl

działalność gospodarcza,
zarządzanie kryzysowe,
ochrona przeciwpożarowa

Paulina Moczydłowska
Karolina Grązka

wew. 15

p.moczydlowska@mrozy.pl

k.grazka@mrozy.pl

planowanie przestrzenne, inwestycje

Kamila Juśkiewicz

wew. 16

k.juskiewicz@mrozy.pl

obsługa kasowa

Agnieszka Konca

wew. 18

a.konca@mrozy.pl

Biuro Rady Miejskiej

Sabina Sekular

wew. 105

s.sekular@mrozy.pl

księgowość budżetowa

Lena Gałązka

wew. 106

l.galazka@mrozy.pl

księgowość budżetowa

Katarzyna Abramowska

Anna Broda

wew. 111

k.abramowska@mrozy.pl

a.broda@mrozy.pl

księgowość budżetowa

Agnieszka Gromulska

Elżbieta Sobkowicz

wew. 110

a.gromulska@mrozy.pl

e.sobkowicz@mrozy.pl

płace,

ubezpieczenia pracowników

Barbara Szydłowska

 

Bożena Milewska

wew. 109

b.szydlowska@mrozy.pl

b.milewska@mrozy.pl

Fax

117

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-12
Data publikacji:2020-03-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:408