Turystyczne zagospodarowanie otoczenia wokół zabytkowego pomnika św. Antoniego w parku w Kuflewie wraz z urządzeniem punktu postoju turystów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 września 2015

Urząd Miasta i Gminy Mrozy informuje, że zrealizowany w 2014 roku projekt pn. Turystyczne zagospodarowanie otoczenia wokół zabytkowego pomnika św. Antoniego w parku w Kuflewie wraz z urządzeniem punktu postoju turystów uzyskał dofinansowanie w wysokości 150 890,00 zł, tj. 80% poniesionych kosztów kwalifikowalnych w ramach Działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii Rozwoju" w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania "Odnowa i Rozwój Wsi" objętego PROW na lata 2007-2013.

Umowa o dofinansowanie projektu została podpisana w dniu 18 lipca 2014 r.

Celem projektu jest zwiększenie atrakcyjności turystycznej miejscowości Kuflew, przywrócenie temu miejscu wartości historycznych i estetycznych. W wyniku realizacji projektu zagospodarowano turystycznie otoczenie oraz urządzono punkt postoju turystów w tym: urządzono miejsce odpoczynku dla turystów, ustawiono altanę wraz z wyposażeniem (stoły, ławki), ustawiono stojak rowerowy i kosze na śmieci oraz wykonano oświetlenie na głównych alejach.

Wykonawcą była firma: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "WA-PIS", Stanin 125, 21-422 Stanin

Autor: Administrator

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-09-08
Data publikacji:2015-09-08
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:1584