Pytanie do Burmistrza

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 grudnia 2020

Pytanie wpłynęło dnia: 2020-12-14        

Imię: Edyta

Treść pytania: Dzień dobry. Mam pytanie. Jak to jest, że Pan Burmistrz nie odpowiada na wszystkie pytania? Wysłałam pytanie 2 grudnia. Do tej pory nie doczekałam się upublicznienia pytania. Nie uważam, żeby były w nim jakieś niestosowne treści. Rozumiem, że to może jakiś błąd w systemie? Bardzo proszę o zamieszczenie mojego pytania, ponieważ cały czas czekam na odpowiedź. Pozdrawiam, Edyta

Odpowiedź Burmistrza

Szanowna Pani Edyto,

Odpowiadamy, odpowiedź na pierwsze Pani pytanie (kopia poniżej) została udzielona niezwłocznie i jest ostateczna przy tej formie kontaktów. Jak zaznaczyłem w odpowiedzi, Pani uwagi będą uwzględnione przy kalkulacji cen w 2021 roku. Zadając kolejne pytanie zgłasza Pani ten sam problem stąd uznałem, ze odpowiedź została udzielona. Odpowiadając osobiście na pytania nie mam możliwości konsultowania wszystkiego ze wszystkimi w najmniejszych szczegółach ze względów czasowych.

Pozdrawiam, Dariusz Jaszczuk

2 grudnia 2020

Pytanie wpłynęło dnia: 2020-12-01        

Imię: Edyta

Treść pytania: Szanowny Panie Burmistrzu, W ostatniej wpisie nie uzyskałam odpowiedzi na jeszcze jedno pytanie: Skoro czas realizacji inwestycji dotyczącej budowy kanalizacji jest tak odległy (i w sumie dosyć niepewny) to czy Gmina rozważyłaby zmniejszenie stawki za wywóz nieczystości ciekłych dla tego rodzaju lokalizacji? Pozdrawiam!

Odpowiedź Burmistrza

Szanowna Pani Edyto,

W 2021 roku będzie zakupiony nowy wóz asenizacyjny z beczką o pojemności 10m3 (obecnie 5m3) więc będzie nowa kalkulacja kosztów przy której rozważymy Pani propozycję bo ma uzasadnienie.

Pozdrawiam, Dariusz Jaszczuk

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-12-15
Data publikacji:2020-12-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:424