Urzad Miasta i Gminy Mrozy

Inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie gminy Mrozy

20 listopada 2020

Informujemy, że aktualnie Zakład Analiz Środowiskowych Eko-precyzja prowadzi na zlecenie Gminy Mrozy inwentaryzację źródeł ciepła. Konieczność przeprowadzenia przez gminy inwentaryzacji źródeł ciepła w budynkach wynika z wdrażania uchwalonych przez władze województwa mazowieckiego przepisów mających przyczynić się do poprawy jakości powietrza, tzw. uchwały antysmogowej. Pozyskane w ramach inwentaryzacji dane posłużą do przygotowania bazy danych o źródłach ciepła wykorzystywanych przez właścicieli nieruchomości na terenie Gminy.

Część z Państwa już otrzymała ulotkę z ankietą do wypełnienia, część z Państwa otrzyma ją niebawem. Ankiety można przekazywać sołtysom albo pozostawić w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy. Z uwagi na aktualny stan epidemiologiczny prosimy o wypełnianie ankiet internetowo na stronie eko-precyzja.

Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe, dlatego apelujemy o udzielenie informacji ankieterom.

Inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie gminy Mrozy jest finansowana ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020.  

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Ankieta

    Ankieta

  • Powiększ zdjęcie Ulotka informacyjna

    Ulotka informacyjna

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-11-20
Data publikacji:2020-11-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:527