Urzad Miasta i Gminy Mrozy

Archiwum wiadomości

Artykuły

Koronawirus - raport z gminy Mrozy

24 listopada 2021

Liczba osób w gminie Mrozy na dzień 24 listopada 2021 roku:

- objętych kwarantanną domową – 166.

Źródło: PSSE w Mińsku Maz.

Jednocześnie informujemy, iż podajemy dane o ilości osób przebywających w kwarantannie domowej, bez danych o osobach przebywający w izolacji domowej. Takie dane w ostatnim czasie przekazywane są przez PSSE w Mińsku Mazowieckim.

Informacja o sesji z dnia 29 grudnia 2021 r.

31 grudnia 2021
Przejdź do - Informacja o sesji z dnia 29 grudnia 2021 r.

W środę 29 grudnia 2021 r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Mrozach odbyła się XXVI, ostatnia w 2021 roku, sesja Rady Miejskiej w Mrozach. W obradach uczestniczył gość szczególny – Pani Elżbieta Lanc, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej o: Informacja o sesji z dnia 29 grudnia 2021 r.

Zapytanie ofertowe

25 listopada 2022

Gmina Mrozy zaprasza do złożenia oferty na wykonanie jednorazowego okresowego przeglądu gwarancyjnego urządzeń klimatyzacyjnych w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy.

Załączniki:

Zapytanie ofertowe

Formularz oferty wersja do edycji

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

21 listopada 2022

Informacja o sesji z dnia 25 października 2022 r.

28 października 2022
Przejdź do - Informacja o sesji z dnia 25 października 2022 r.

We wtorek 25 października 2022 r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Mrozach odbyła się XLV zwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Mrozach.

Na początku obrad,  Burmistrz Mrozów na ręce dyrektorów  placówek oświatowych  złożył życzenia oraz podziękowania  nauczycielom oraz pracownikom oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej o: Informacja o sesji z dnia 25 października 2022 r.

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miejscowości Rudka wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

21 września 2022

Burmistrz Mrozów zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miejscowości Rudka – rejon szpitala wraz z prognozą oddziaływania na środowisko prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 29 września 2022 r. do 19 października 2022 r.

Załącznik: Obwieszczenie Burmistrza Mrozów oraz wykaz dokumentów podlegających wyłożeniu do publicznego wglądu: https://mrozy.bip.net.pl/?a=9031

XLIV Sesja Rady Miejskiej w Mrozach

30 września 2022
Przejdź do - XLIV Sesja Rady Miejskiej w Mrozach

W czwartek 22 września br., odbyła się XLIV Sesja Rady Miejskiej w Mrozach.

Podczas otwarcia Sesji, Przewodniczący przedstawił i powitał nową panią kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mrozach, panią Urszulę Polak.

Wśród gości obecny był także Prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania Ziemi Mińskiej – Pan Piotr Rawski, który omówił czym zajmowała się LGD ZM w obecnej perspektywie finansowej 2014-2020 oraz planowane działania nowej perspektywy finansowej PROW 2021-2027.

Czytaj więcej o: XLIV Sesja Rady Miejskiej w Mrozach

Aplikacja mobilna Kolei Mazowieckich

2 września 2022

Koleje Mazowieckie informują, że od 23 sierpnia można już korzystać z nowoczesnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej Kolei Mazowieckich. To jedyna aplikacja umożliwiająca zakup biletów okresowych. Posiada również funkcję automatycznego odnowienia biletu, odroczonej płatności oraz proponuje najkorzystniejszą ofertę cenową.Dzięki aplikacji mamy nieograniczony dostęp do kasy biletowej i punktu informacji, a to wszystko komfortowo i bez kolejki. 

Czytaj więcej o: Aplikacja mobilna Kolei Mazowieckich

Uwaga – zmiana organizacji ruchu

13 września 2022

Informujemy, że od dnia 12 września br. Zarząd Dróg Powiatowych wprowadził  zmianę organizacji ruchu na odcinku ulicy Pokoju od ulicy Armii Krajowej do ulicy Kilińskiego polegającą  na obustronnym zakazie zatrzymywania się i postoju. Prosimy o przestrzeganie wprowadzonych zmian.

Piąta Mazowiecka Sportowa Senioriada

20 września 2022
Przejdź do - Piąta Mazowiecka Sportowa Senioriada

19 września br. na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach odbyła się piąta edycja Mazowieckiej Sportowej Senioriady.
Uczestnicy z całego województwa mogli zmierzyć się w konkurencjach sportowych, jak np. tenis, pchnięcie kulą, strzelanie z łuku, strzelanie z broni pneumatycznej , biegi oraz w konkurencjach rekreacyjnych, m.in. plenerowych kręglach, rzucaniu frisbee, slalomie z popychajką. Jednocześnie na scenie zaprezentowały się Kluby Seniora w występach artystycznych, między innymi chór „Barwy Jesieni” z Mrozów.

Czytaj więcej o: Piąta Mazowiecka Sportowa Senioriada

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-04-07
Data publikacji:2016-04-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:105116