Urzad Miasta i Gminy Mrozy

Inwestycje i projekty

Autor: Administrator

Artykuły

„Zakup nowych ubrań typu NOMEX dla jednostki OSP Sokolnik”

28 października 2019

„Zakup nowych ubrań typu NOMEX dla jednostki OSP Sokolnik” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie,  w formie dotacji, w kwocie 2.966,76 zł.

„Zakup nowych ubrań typu NOMEX dla jednostki OSP Wola Rafłowska”

28 października 2019

„Zakup nowych ubrań typu NOMEX dla jednostki OSP Wola Rafłowska” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 2.546,10 zł.

"Zakup nowych węży tłocznych"

28 października 2019

„Zakup nowych węży tłocznych” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 4.464,00 zł.

„Urządzenie otoczenia turystyczno-rekreacyjnego wokół zbiornika wodnego w Parku im. Piotra Starosty w Mrozach ”

1 lutego 2018
Administrator

Urząd Miasta i Gminy Mrozy zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. „Urządzenie otoczenia turystyczno-rekreacyjnego wokół zbiornika wodnego w Parku im. Piotra Starosty w Mrozach ”.

„Zabudowa regionalna stacji tramwaju konnego na trasie Mrozy - Sanatorium Rudka – I etap ”

1 lutego 2018
Administrator

Urząd Miasta i Gminy Mrozy zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. „Zabudowa regionalna stacji tramwaju konnego na trasie Mrozy  - Sanatorium Rudka – I etap ”.

„Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wola Paprotnia i Kruki, gmina Mrozy”

6 marca 2018
Administrator

Urząd Miasta i Gminy Mrozy informuje, że w związku z realizacją zadania „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wola Paprotnia i Kruki, gmina Mrozy” w wyniku przeprowadzonego przetargu nieograniczonego został wyłoniony wykonawca i podpisana umowa na realizację przedsięwzięcia. Również w dniu 15 stycznia br. wykonawcy został przekazany teren budowy. Roboty budowlane rozpoczną się po ustabilizowaniu warunków atmosferycznych.

Czytaj więcej o: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wola Paprotnia i Kruki, gmina Mrozy”

"Zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Mrozy"

21 listopada 2017
Administrator

Zadanie: "Zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Mrozy" dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie,
w formie dotacji, w kwocie 9 822,50 zł.

"Zakup sprzętu ratownictwa drogowego dla OSP Mrozy"

21 listopada 2017
Administrator

Zadanie: "Zakup sprzętu ratownictwa drogowego dla OSP Mrozy" dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 zł.

"Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Mrozy"

21 listopada 2017
Administrator

Zadanie: "Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Mrozy" dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 187 525,80 zł.

„Wymiana oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego na energooszczędne w technologii LED w budynku Szkoły Podstawowej w Mrozach w ramach kompleksowej termomodernizacji budynków w miejscowości Mrozy, gmina Mrozy”

4 października 2017
Administrator

Zadanie „Wymiana oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego na energooszczędne w technologii LED w budynku Szkoły Podstawowej w Mrozach w ramach kompleksowej termomodernizacji budynków w miejscowości Mrozy, gmina Mrozy” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w formie pożyczki, w kwocie 64 141,zł.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-08-07
Data publikacji:2015-08-07
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:20913