Jesteś tutaj: Start

Najnowsze aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Ruszył nabór wniosków w ramach Programu CZYSTE POWIETRZE

19 września 2018
Administrator
Powiększ zdjęcie

Informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie 18 września 2018 r. ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego CZYSTE POWIETRZE.

Czytaj więcej o: Ruszył nabór wniosków w ramach Programu CZYSTE POWIETRZE

Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Mrozach z dnia 18 września 2018 r.

19 września 2018
Administrator

Miejska Komisja Wyborcza w Mrozach informuje, że w wyborach do Rady Miejskiej w Mrozach, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. w okręgu wyborczym nr 9 w terminie do dnia 17.09.2018 r. do godz. 24.00 zgłoszono tylko jedną listę kandydatów na radnych.

Czytaj więcej o: Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Mrozach z dnia 18 września 2018 r.

Spotkanie z organizacjami pozarządowymi

18 września 2018
Administrator
Powiększ zdjęcie

Federacja Mazowia razem z Fundacją Centrum Wspierania Zdolności oraz kortami tenisowymi „topSpin” zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe z powiatu mińskiego na spotkanie „Poznajmy się!”, które odbędzie się 20 września o godz. 18.00, na terenie kortów tenisowych „topSpin” w Sulejówku, przy ul. I.J. Paderewskiego 29.

Czytaj więcej o: Spotkanie z organizacjami pozarządowymi

Mazowiecka Sportowa Senioriada 2018 w Mrozach

17 września 2018
Administrator
Powiększ zdjęcie

Ponad 200 seniorów wzięło udział w pierwszej Mazowieckiej Sportowej Senioriadzie, która odbyła się w sobotę 15 września br. na Stadionie Miejskim w Mrozach. Honorowy Patronat nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Burmistrz Mrozów Dariusz Jaszczuk.

Czytaj więcej o: Mazowiecka Sportowa Senioriada 2018 w Mrozach

Staż w Szkole Podstawowej nr 1 w Mrozach

17 września 2018
Administrator

Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrozach poszukuje pracownika na stanowisko pomoc w kuchni/pomoc nauczyciela w przedszkolu w ramach stażu z Urzędu Pracy. Warunek odbycia stażu: zamieszkanie - wieś. Zainteresowane osoby mogą składać CV osobiście w Szkole Podstawowej nr 1 w Mrozach, ul. Szkolna 2, 05-320 Mrozy.

Czytaj więcej o: Staż w Szkole Podstawowej nr 1 w Mrozach

Staż w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy

13 września 2018
Administrator

Urząd Miasta i Gminy Mrozy przyjmie od października br. na staż 1 osobę zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mińsku Mazowieckim, zamieszkującą tereny wiejskie oraz spełniającą kryteria kwalifikujące do odbycia stażu na stanowisku pracownik obsługi biurowej.

Czytaj więcej o: Staż w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy

Program Czyste Powietrze – Spotkania w każdej gminie w Polsce

7 września 2018
Administrator
Powiększ zdjęcie

W związku zakończeniem prac nad program priorytetowym, resort środowiska przygotował cykl spotkań mających charakter edukacyjny i informacyjny, składający się z trzech bloków tematycznych. Pierwszy mówi o edukacji ekologicznej, rozwija definicje zanieczyszczeń powietrza, wysokiej i niskiej emisji spalin oraz smogu, mówi o skutkach wpływu zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie.

Czytaj więcej o: Program Czyste Powietrze – Spotkania w każdej gminie w Polsce

Jesienne szczepienie lisów

4 września 2018
Administrator

Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii uprzejmie informuje, że w dniach od 15 do 26 września 2018 roku przeprowadzona zostanie w województwie mazowieckim jesienna akcja szczepień ochronnych lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Czytaj więcej o: Jesienne szczepienie lisów

Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach II z Dnia 3 Września 2018 r.

4 września 2018
Administrator

W załączeniu Komunikat Komisarza  Wyborczego w sprawie uzupełnienia składów terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów samorządu terytorialnego, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Załącznik: Komunikat

Czytaj więcej o: Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach II z Dnia 3 Września 2018 r.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w gminie Mrozy

3 września 2018
Administrator
Powiększ zdjęcie

Szanowni Państwo,

Corocznie początek września w Polsce jest czasem szczególnym bo po okresie wakacyjnym wracają uczniowie do szkół ale również obchodzimy kolejne rocznice wybuchu najtragiczniejszej w dziejach naszej Ojczyzny wojny… II Wojny Światowej. Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od upamiętnienia wszystkich ofiar II Wojny Światowej oraz rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach a nauczycielom i uczniom życzę sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Z poważaniem Dariusz Jaszczuk – burmistrz Mrozów

Czytaj więcej o: Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w gminie Mrozy