Jesteś tutaj: Start / Dam pracę

Dam pracę

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Jeśli oferujecie Państwo pracę, swoje oferty możecie nieodpłatnie zamieścić w tym panelu. Ofertę należy przesłać do nas przy pomocy formularza kontaktowego zamieszczonego w zakładce Napisz do nas.

Informujemy również, że po upływie 30 dni od chwili dodania ogłoszenie wygasa. Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne prosimy o ponowne przesłanie wypełnionego formularza.

Autor: Administrator

Artykuły

Dam pracę

4 września 2019
Administrator

Data ogłoszenia: 2019-09-04     

Telefon: 535507071

Treść ogłoszenia: Firma ARRA prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych klientów. Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym Miejsce pracy: Głogów Realizacja zleceń transportowych po terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony. Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet. - doświadczenie w transporcie międzynarodowym na pojazdach do 3,5 t; - dyspozycyjność, uczciwość, punktualność; - zaświadczenie o niekaralności; - zatrudnienie w stabilnej firmie; - atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (od 4000 do 6000 zł); - system pracy 3/1 (23 dni w trasie); - karta multisport. Kontakt: +48 535507071, praca@arra.pl

Dam pracę

4 września 2019
Administrator

Data ogłoszenia: 2019-09-02     

Telefon: 228104617

Treść ogłoszenia: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul.Grenadierów 30A w Warszawie prowadzi nabór na kształcenie w zawodzie: • Opiekunka dziecięca – nauka trwa 2 lata, zjazdy sobota – niedziela Szkoła przyjmuje słuchaczy bez ograniczeń wiekowych, bez matury (wymagana szkoła średnia). Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Uczniów/Słuchaczy, tel.: 228104617 Serdecznie zapraszamy!!!

Dam pracę

20 sierpnia 2019
Administrator

Data ogłoszenia: 2019-08-14     

Telefon: 664747897

Treść ogłoszenia: Jesteśmy filią grupy przedsiębiorstw wykonujących formy drukarskie dla przemysłu opakowaniowego i dekoracyjnego w całej Europie. W naszej Firmie funkcjonują dwa działy produkcyjne: obróbka skrawaniem i galwanizernia. W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy pracowników do naszego zakładu w Duchnowie (Stary Konik k. Warszawy) na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCYJNY Od kandydatów oczekujemy: -umiejętności pracy w zespole, -komunikatywności; -dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym); -mile widziane doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych. Ze swojej strony oferujemy: - szkolenia zawodowe dla osób, które nie mają doświadczenia zawodowego; - pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie przy obsłudze nowoczesnych maszyn poligraficznych – wszelkie niezbędne uprawnienia wykonujemy na nasz koszt; - pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole, służącym wsparciem nowozatrudnionym osobom; - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; - możliwość podwyższania kwalifikacji i doskonalenia umiejętności; - stałe wynagrodzenie miesięczne z płatnymi nadgodzinami; - system premiowy doceniający wkład poszczególnych pracowników w rozwój firmy; - bogaty pakiet socjalny finansowany z Funduszu Świadczeń Socjalnych; - pakiet świadczeń dodatkowych np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Saueressig Polska Spółka z siedzibą w Tarnowie Podgórnym (62-080) przy ul. Kruczej 4, NIP 777 - pokaż numer telefonu - 7, REGON 631 - pokaż numer telefonu - , wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 820 - pokaż numer telefonu - 6 (akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego). Może się Pan/Pani z nami skontaktować: - telefonicznie: +48 22 780 20 00 - drogą pocztową: ul. Krucza 4, 62-080 Tarnowo Podgórne Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, gdy są one nieprawidłowe. Osoby zainteresowane pracą w międzynarodowym przedsiębiorstwie zapraszamy do kontaktu pod wskazany w ogłoszeniu numer telefonu. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dam pracę

20 sierpnia 2019
Administrator

Data ogłoszenia: 2019-08-19     

Telefon: 501802560

Treść ogłoszenia: Gminna Spółka Wodna Mrozy przyjmie do pracy osobę na stanowisko kierowca ciągnika rolniczego. Wymagane minimum prawo jazdy kategorii B, preferowana osoba z uprawnieniami kategorii T. Do zadań operatora należało będzie przede wszystkim: koszenie rowów melioracyjnych kosiarką bijakową wysięgnikową, plantowanie urobku broną talerzową, transport przyczepą rolniczą, inne prace zlecone przez Spółkę Wodną. Praca na umowę zlecenie. Możliwość dłuższej współpracy.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-09-01
Data publikacji:2015-09-01
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:78628