Jesteś tutaj: Start / Ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Jeśli chcesz umieścić swoje ogłoszenie, możesz nieodpłatnie wykonać to w tym panelu. Ogłoszenie należy przesłać do nas przy pomocy formularza kontaktowego zamieszczonego w zakładce Napisz do nas.

Informujemy również, że po upływie 30 dni od chwili dodania ogłoszenie wygasa. Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne prosimy o ponowne przesłanie wypełnionego formularza.

Autor: Administrator

Artykuły

Ogłoszenie

13 sierpnia 2020

Data ogłoszenia: 2020-08-05

Osoba: Sylwester

Telefon: 509348391

Treść ogłoszenia: Sprzedam bezpośrednio atrakcyjna działke w miejscowości Wola Paprotnia przy ul. Wspólnej. Ulica Wspólna jest to ulica rozgraniczająca miasto Mrozy z miejscowością Wola Paprotnia. Działka znajduje się w trzeciej Lini zabudowy przy nowo powstałej ulicy Diamentowej. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie jako - teren zabudowy jednorodzinnej oraz usługi nieuciazliwe. Działka zlokalizowana jest w spokojnej i cichej okolicy. W niedużej odległości znajdują się: Przedszkola, Ośrodek Zdrowia, Kościół, Szkoły, Sklepy oraz przystanki autobusowe a także stacja PKP. Działka jest bardzo dobrych wymiarów. Jej wymiary to 30,41m x 30,00 m JEST to Działka o nr 33/17 ma powierzchni 912m2. Teren płaski. Istnieje możliwość kupienia innej powierzchni. Media w ul. Wspólnej- prąd, wodociąg oraz kanalizacja. W drodze dojazdowej : prąd oraz wodociąg.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-09-01
Data publikacji:2015-09-01
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:82068