Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: Administrator

Artykuły

Konkurs fotograficzny pod hasłem „Ekonomia społeczna - sposób na życie!”

27 września 2022
Przejdź do - Konkurs fotograficzny pod hasłem „Ekonomia społeczna - sposób na  życie!”

Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Ekonomia społeczna - sposób na  życie!”.

Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto zawodowo nie zajmuje się fotografią.

Czytaj więcej o: Konkurs fotograficzny pod hasłem „Ekonomia społeczna - sposób na życie!”

Pies szuka domu !

23 września 2022
Przejdź do - Pies szuka domu !

Informujemy, że w miejscowości Wola Paprotnia od kilku dni przebywa pies. Poszukujemy właściciela lub opiekuna błąkającego się zwierzęcia. Jeśli nie będzie możliwe ustalenie właściciela lub opiekuna, informujemy, że zgodnie z zasadami obowiązującymi w tutejszym urzędzie, istnieje możliwość adopcji zwierzęcia. Osoby rozpoznające psa lub zainteresowane adopcją prosimy o kontakt z tutejszym urzędem, nr tel. (25) 75 74 190 wewn. 13 (w godz. 8:00-16:00).

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miejscowości Rudka wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

21 września 2022

Burmistrz Mrozów zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miejscowości Rudka – rejon szpitala wraz z prognozą oddziaływania na środowisko prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 29 września 2022 r. do 19 października 2022 r.

Załącznik: Obwieszczenie Burmistrza Mrozów oraz wykaz dokumentów podlegających wyłożeniu do publicznego wglądu: https://mrozy.bip.net.pl/?a=9031

Piąta Mazowiecka Sportowa Senioriada

20 września 2022
Przejdź do - Piąta Mazowiecka Sportowa Senioriada

19 września br. na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach odbyła się piąta edycja Mazowieckiej Sportowej Senioriady.
Uczestnicy z całego województwa mogli zmierzyć się w konkurencjach sportowych, jak np. tenis, pchnięcie kulą, strzelanie z łuku, strzelanie z broni pneumatycznej , biegi oraz w konkurencjach rekreacyjnych, m.in. plenerowych kręglach, rzucaniu frisbee, slalomie z popychajką. Jednocześnie na scenie zaprezentowały się Kluby Seniora w występach artystycznych, między innymi chór „Barwy Jesieni” z Mrozów.

Czytaj więcej o: Piąta Mazowiecka Sportowa Senioriada

Spotkanie informacyjne dot. programu „Czyste powietrze”

16 września 2022

Serdecznie zapraszamy mieszkańców zainteresowanych udziałem w programie  „Czyste Powietrze” na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w środę 21 września br. o godzinie 17.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Mrozy.

Spotkanie będzie poświęcone zasadom finansowania wymiany źródeł ciepła w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej – II etap konsultacji społecznych

15 września 2022
Przejdź do - Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej – II etap konsultacji społecznych

W imieniu Urzędu m.st. Warszawy i Stowarzyszenia „Metropolia Warszawa” zapraszamy do udziału w drugim etapie konsultacji społecznych dot. Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP) dla metropolii warszawskiej.

Konsultacje potrwają od 22 września do 12 października.

Czytaj więcej o: Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej – II etap konsultacji społecznych

Uwaga – zmiana organizacji ruchu

13 września 2022

Informujemy, że od dnia 12 września br. Zarząd Dróg Powiatowych wprowadził  zmianę organizacji ruchu na odcinku ulicy Pokoju od ulicy Armii Krajowej do ulicy Kilińskiego polegającą  na obustronnym zakazie zatrzymywania się i postoju. Prosimy o przestrzeganie wprowadzonych zmian.

Jesienne szczepienie lisów

12 września 2022

Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii uprzejmie informuje, że w dniach od 10 do 24 września 2022 roku przeprowadzona zostanie jesienna akcja szczepień ochronnych lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w województwie mazowieckim.
Załącznik: Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o doustnym szczepieniu lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Dzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUS

8 września 2022

Zakład Ubezpieczeń Społecznych we wrześniu zaprasza na Dzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUS. Jest to cykl wydarzeń w całej Polsce, podczas których zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów ZUS oraz skonsultować się ze specjalistami instytucji partnerskich. Wszystkie spotkania mają charakter otwarty, a udział w nich jest bezpłatny.

Czytaj więcej o: Dzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUS

Drugi Przegląd teatrów amatorskich

8 września 2022

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Mińskiej zaprasza do udziału w konkursie: II PRZEGLĄD TEATRÓW AMATORSKICH „CHODŹ NA SCENĘ”.

W załączeniu: Regulamin konkursu

Galeria

  • Powiększ zdjęcie solidarni z Ukrainą

    solidarni z Ukrainą

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Data utworzenia:2015-08-07
Data publikacji:2015-08-07
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:186469