Pytanie do Burmistrza

Pytanie wpłynęło dnia: 2025-09-20         

Imię: Karol

Treść pytania: Panie Burmistrzu, czy jest planowana budowa ścieżki rowerowej, chodnika łącząca/ego grodzisk z mrozami? Jeśli tak to kiedy mają ruszyć prace?

 

Odpowiedź Burmistrza

Szanowny Panie Karolu,

Od trzech lat mamy deklarację  Powiatu Mińskiego, że budowa chodnika/ciągu pieszo-rowerowego pomiędzy Mrozami a Grodziskiem (do szkoły w Grodzisku) zostanie zrealizowana przez Powiat Miński. Według informacji Starosty prace przygotowawcze są w trakcie i deklaruje realizację w możliwie najkrótszym terminie.

Pozdrawiam Dariusz Jaszczuk  

powrót do kategorii
Poprzedni

Pozostałe
aktualności