Pytanie do Burmistrza

Pytanie wpłynęło dnia: 2025-10-06

Imię: Małgorzata

Treść pytania: Dzień dobry. Panie Burmistrzu kilka dni temu zapytałam o odwodnienie ulicy .............................. na adres gmina@mrozy.pl . Czy udało się już coś ustalić w tej sprawie. Będę wdzięczna za informację.

 

Odpowiedź Burmistrza

Szanowna Pani Małgorzato,

Osobiście przeprowadziłem wizję na gruncie aby sprawdzić zgłoszony przez Panią problem. Ustalenia są takie, że działka Pani znajduje się w najniższym punkcie terenu więc wody opadowe spływają przez nią zgodnie z naturalnym ukształtowaniem terenu co nie narusza zasad zawartych w art. 234 Prawa wodnego. Mając na uwadze, uciążliwość jaka powstaje dla Pani działki szczególnie przy obfitych opadach deszczu oraz potrzebę zagospodarowania wód opadowych z pasa drogowego przeanalizujemy możliwości rozwiązania zasygnalizowanego przez Panią problemu.

Pozdrawiam Dariusz Jaszczuk

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności