Pytanie do Burmistrza

Pytanie wpłynęło dnia: 2025-12-11

Imię: Natalia

Treść pytania: Dzień dobry. Kiedy ruszy rekrutacja dzieci oraz personelu do gminnego żłobka

 

Odpowiedź Burmistrza

Szanowna Pani Natalio,

W marcu 2026 roku. Mamy problemy z terminowym zakończeniem inwestycji.

Pozdrawiam Dariusz Jaszczuk

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności