Pytanie do Burmistrza

Pytanie wpłynęło dnia: 2026-05-07

Imię: Tomasz

Treść pytania: Czym spowodowane są braki wody w dniu dzisiejszym? Czy nadmierne podlewanie kwiatków i trawy przez mieszkańców jest bardziej istotne niż potrzeby zaspokojenia najważniejszych potrzeb?

 

Odpowiedź Burmistrza

Szanowny Panie Tomaszu,

Spadek ciśnienia wody był spowodowany uszkodzeniem sieci wodociągowej przy pracach budowlanych na ul. Kopalnianej w Mrozach, usunięcie dużej awarii wodociągu trwało około 3 godziny. Po przebudowie Stacji Uzdatniania Wody nie notujemy spadków ciśnienia przy zwiększonym rozbiorze wody nawet w okresie zwiększonego rozbioru wody, wyjątkiem są awarie.

Pozdrawiam Dariusz Jaszczuk

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności