Pytanie do Burmistrza

Pytanie wpłynęło dnia: 2023-06-26         

Imię: IWONA

Treść pytania: Dzień dobry. W okolicy Parku Starosty mamy już stół do piłkarzyków  i szachów. Czy jest szansa, żeby postawić również kamienny stół do ping ponga? Pozdrawiam

 

 

Odpowiedź Burmistrza

Szanowna Pani Iwono,

Dziękuję za sugestię, zastanowimy się, czy nie lepszą lokalizacją dla ustawienia stołu będzie część rekreacyjna stadionu od ul. Sportowej.

Pozdrawiam Dariusz Jaszczuk

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności