Pytanie do Burmistrza

Pytanie wpłynęło dnia: 2024-01-01         

Imię: Agata

Treść pytania: Dzień dobry . Mam pytanie o kanalizację we wsi Dąbrowa.

Odpowiedź Burmistrza

Szanowna Pani Agato,

Budowa kanalizacji w Sokolniku i Dąbrowie to kolejne dwa priorytetowe zadania w zakresie sanitacji gminy Mrozy. Tempo budowy jest mocno uzależnione od możliwości pozyskania środków zewnętrznych. W 2024 roku będzie budowa w Sokolniku od Mrozów do kaplicy. W Dąbrowe jest realna szansa aby kanalizacja została zbudowana w ciągu 2 lat.

Pozdrawiam Dariusz Jaszczuk

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności