Pytanie do Burmistrza

Pytanie wpłynęło dnia: 2026-04-21

Imię: Sylwia

Treść pytania: Panie burmistrzu :) zrobiło się ciepło i życie zaczęło kwitnąć na skate parku. Mrozy sportem stoją wiec może by pomyśleć nad rozbudowa tego miejsca? Korzystają z niego i starsi i młodsi. Byłoby cudownie . Pozdrawiam serdecznie

 

Odpowiedź Burmistrza

Szanowna Pani Sylwio,

Mamy jeszcze trochę terenu więc rozbudowa jest możliwa, środki też w perspektywie roku się znajdą. Proszę o wskazanie urządzeń o które powinnyśmy rozbudować skate park.

Pozdrawiam Dariusz Jaszczuk

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności