Pytanie do Burmistrza

Pytanie wpłynęło dnia: 2026-05-07

Imię: Katarzyna

Treść pytania: Panie Burmistrzu, na jakim etapie są prace nad Planem Ogólnym Gminy Mrozy? Śledzę procedurę i już od niespełna roku czekam tylko na konsultacje projektu żeby móc złożyć swoje uwagi. Będę wdzięczna za wskazanie przybliżonego terminu - ostatnio miał być to kwiecień, a mamy już maj.

 

Odpowiedź Burmistrza

Szanowna Pani Katarzyno,

Wyłożenie Planu Ogólnego Gminy Mrozy jest uzależnione od zakończenia wprowadzania zmian w Miejscowym Planie Zagospodarowania Gminy Mrozy ponieważ jego ustalenia będą wprowadzone do planu ogólnego. Procedura zmian MPZPGM niestety przedłuża się stąd opóźnienia w wyłożeniu POGM. Mam nadzieję, że problemy uda się szybko wyjaśnić i wyłożenie nastąpi już w czerwcu br. Proszę śledzić stronę www.mrozy.pl tam będziemy na bieżąco informować o postępie prac.

Pozdrawiam Dariusz Jaszczuk

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności