Pytanie do Burmistrza

Pytanie wpłynęło dnia: 2023-07-05         

Imię: Michał

Treść pytania: Szanowny Panie Burmistrzu, czy jest możliwość zainstalowania podjazdów dla rowerów i wózków na schodach dworcowych? Chodzi o schody prowadzące do przejścia podziemnego i na peron 2. 

 

Odpowiedź Burmistrza

Szanowny Panie Michale,

Występowaliśmy już wielokrotnie do PKP o wybudowanie funkcjonalnego dla osób niepełnosprawnych i z wózkami dostępu do peronu nr 2. Niestety do chwili obecnej nasze postulaty i monity nie przynoszą skutku a odpowiedzi są lakoniczne. Będziemy podejmować kolejne próby.

Pozdrawiam Dariusz Jaszczuk

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności