Wyniki konkursu fotograficzno - filmowego z Nocy Sylwestrowej

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu fotograficzno - filmowego z Nocy Sylwestrowej 2013 - 2014 z okazji nadania Mrozom statusu miasta:

W dniu 15 stycznia 2014 r. komisja konkursowa w składzie: Magdalena Sulich - sekretarz gminy Mrozy, Magdalena Pustoła - plastyk Gminnego Centrum Kultury w Mrozach i Łukasz Wadas - grafik / fotograf Gminnego Centrum Kultury w Mrozach, spośród przysłanych zdjęć i filmów do konkursu fotograficzno - filmowego z Nocy Sylwestrowej 2013 - 2014 z okazji nadania Mrozom statusu miasta, przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria: FILM

I miejsce: film autorstwa Kaliny Wnorowskiej i Przemysława Rosiaka.

Wyróżnienie - film autorstwa Marty Kowalczyk.

Kategoria: ZDJĘCIA

Wyróżnienie: galerie zdjęć autorstwa: Jarosława Hupko, Marty Kowalczyk, Pawła Nieścioruka i Anny Wójcik.

Zdjęcie autorstwa Jarosława Hupko: Galeria

Zdjęcie wyróżnione przez komisję autorstwa Jarosława Hupko

Zdjęcie wyróżnione przez komisję

Zdjęcie autorstwa Marty Kowalczyk:

Zdjęcie wyróżnione przez komisję autorstwa Marty Kowalczyk

Zdjęcie wyróżnione przez komisję

Zdjęcie autorstwa Pawła Nieścioruka: Galeria

Zdjęcie wyróżnione przez komisję autorstwa Pawła Nieścioruka

Zdjęcie wyróżnione przez komisję

Zdjęcie autorstwa Anny Wójcik: Galeria

Zdjęcie wyróżnione przez komisję autorstwa Anny Wójcik

Zdjęcie wyróżnione przez komisję


Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Zwycięzcy I miejsca otrzymują: zestaw okolicznościowych znaczków pocztowych wydanych z okazji nadania Mrozom statusu miasta, medale okolicznościowe, monografię gminy Mrozy, kalendarz ścienny, koszulki i parasolki z logo "Mrozy miastem" oraz niespodziankę.

Wyróżnienia otrzymują: medale okolicznościowe wydane z okazji nadania Mrozom statusu miasta, kalendarz ścienny oraz misia - breloczek do kluczy z logo "Mrozy miastem".

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności