34. Finał WOŚP w Mrozach

Moc, energia i ogrom pozytywnych emocji! 

Finał WOŚP to była prawdziwa eksplozja dobra – mnóstwo uśmiechów, kilkudziesięciu zaangażowanych wolontariuszy i niesamowita atmosfera wspólnego działania. Muzyka, sport, rozmowy, serdeczność i pełne puszki pokazują, że razem naprawdę możemy więcej. To wszystko w jednym, słusznym celu – pomagania i grania do końca świata i jeden dzień dłużej.

Składamy serdeczne podziękowania dla Sztabu WOŚP w Mrozach oraz wszystkich Wolontariuszy z Gminy Mrozy za niesamowite zaangażowanie podczas 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać aż 53 180 zł!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności