Spotkanie z Robertem Korzeniowskim

W poniedziałek, 1 grudnia gościliśmy w Mrozach Roberta Korzeniowskiego - legendę polskiego sportu i czterokrotnego mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym. 

W spotkaniu dotyczącym dalszego rozwoju sportu w Mrozach, aktywizacji sportowo-ruchowej dzieci i młodzieży oraz współpracy w tym zakresie wzięli udział: Dariusz Jaszczuk – burmistrz Mrozów, Witold Orcholski - dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach, Wojciech Malczyk – prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Mrozów, Jarosław Kąca – prezes klubu Watra Mrozy oraz nauczyciele i animatorzy sportu.

Spotkanie_z_Robertem_Korzeniowskim_img1 Spotkanie_z_Robertem_Korzeniowskim_img2 Spotkanie_z_Robertem_Korzeniowskim_img3 Spotkanie_z_Robertem_Korzeniowskim_img4 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności