Lato z Rudką / Tu Teatr! - Komedia z muzyką operowo-operetkową "Brunetki, blondynki… czyli tenor w opałach" Opera po bandzie

Lato z Rudką / Tu Teatr!

Zapraszamy na komedię z muzyką o operowo-operetkową "Brunetki, blondynki… czyli tenor w opałach" w wykonaniu Opery po bandzie

Koncert na scenie plenerowej o godz. 14.00
Podróż do krainy namiętnej muzyki operowo-operetkowej, okraszonej zabawnymi dialogami, w mistrzowskim wykonaniu artystów czołowych polskich scen operowych.

On – słynny tenor spragniony splendoru i romansów
One – piękne rywalki marzące o słynnym tenorze
Prawdziwy Artysta – pożądający sztuki wielkiej, trudnej i ambitnej.

Humor Charakterów, groteska, pastisz i błazenada- wszystko po to, aby na tle zmagań damsko-męskich i egzotycznej rzeczywistości „artystowskiego świata” wybrzmiały wspaniałe przeboje muzyczne.
 

Szczegółowe infromacje na plakacie.

lato_z_rudka_grochowska_(3)_(1) 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia