Jesteś tutaj: Start

Najnowsze aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Dodatkowy nabór wniosków na odbiór odpadów azbestowych!

14 czerwca 2019
Administrator

Burmistrz Mrozów informuje, że został ogłoszony dodatkowy nabór wniosków na odbiór odpadów azbestowych, których realizacja będzie w 2019 roku. Wnioski należy złożyć do dnia 28 czerwca 2019 roku.

Czytaj więcej o: Dodatkowy nabór wniosków na odbiór odpadów azbestowych!

INFORMACJA DOTYCZY KONTROLI GOSPODARKI ODPADAMI

14 czerwca 2019
Administrator

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku ze stwierdzonymi częstymi przypadkami braku segregacji w gospodarstwach domowych lub segregowania w sposób niezgodny z przyjętymi na terenie gminy Mrozy zasadami, na tę okoliczność rozpoczną się kontrole.

Obowiązek prowadzenia selektywnego zbierania odpadów komunalnych wynika z Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Mrozy.

W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości będą udzielane pouczenia, a w sytuacji powtarzających się naruszeń zasad gospodarki odpadami będą wszczynane postępowania zmierzające do pociągnięcia właściciela nieruchomości do odpowiedzialności za wykroczenie.

 

Czytaj więcej o: INFORMACJA DOTYCZY KONTROLI GOSPODARKI ODPADAMI

Burmistrz Mrozów informuje

14 czerwca 2019
Administrator

Burmistrz Mrozów informuje, iż zgodnie z § 11 ust. 1 uchwały nr 1/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 lutego 2019 roku w sprawie szczegółowych zasad i trybu przeprowadzania wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych zarządzonych na dzień 28 lipca 2019 roku, w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy (pokój numer 8) w dniach 17-24 czerwca 2019 roku wyłożony będzie do wglądu spis członków izby rolniczej uprawnionych do udziału w głosowaniu w wyborach w okręgu wyborczym numer 96 w Powiecie Mińskim.

Czytaj więcej o: Burmistrz Mrozów informuje

Informacja o zakłóceniach w dostawie wody

12 czerwca 2019
Administrator

Szanowni  Mieszkańcy,

W związku z otrzymywanymi przez nas informacjami o rudawym zabarwieniu wody pobieranej z sieci wodociągowej na terenie gminy Mrozy  wyjaśniam przyczyny oraz informuję  o działaniach jakie podejmiemy aby wyeliminować tę niedogodność.

Czytaj więcej o: Informacja o zakłóceniach w dostawie wody

Korona Królów w Mrozach

11 czerwca 2019
Administrator
Powiększ zdjęcie

Dzisiaj na terenie byłej kopalni w Mrozach realizowane są zdjęcia do najnowszej serii telenoweli historycznej pn. Korona Królów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu serialu.

Czytaj więcej o: Korona Królów w Mrozach

Ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze

11 czerwca 2019
Administrator

Nadanie imienia Gminnemu Przedszkolu w Mrozach

10 czerwca 2019
Administrator
Powiększ zdjęcie

Na  ten dzień czekaliśmy od dawna. Przystrojone kwiatami, banerami, ilustracjami Gminne Przedszkole w Mrozach miało swoje święto - nadanie imienia Jana Brzechwy.

Przybyli na nie dostojni goście uczestniczyli we mszy świętej celebrowanej przez księdza Krzysztofa Pietrzaka proboszcza parafii Mrozy.

Czytaj więcej o: Nadanie imienia Gminnemu Przedszkolu w Mrozach

Mini Olimpiada Przedszkolaków

10 czerwca 2019
Administrator
Powiększ zdjęcie

4  czerwca br. Szkoła Podstawowa w Grodzisku wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, po raz kolejny była organizatorem Mini Olimpiady Przedszkolaków.  W zawodach uczestniczyły  3, 4  5 i 6-latki z przedszkoli Gminy Mrozy.

Czytaj więcej o: Mini Olimpiada Przedszkolaków

Dni Mrozów 2019

5 czerwca 2019
Administrator

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej o: Dni Mrozów 2019

Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości

5 czerwca 2019
Administrator
Powiększ zdjęcie

W dniu 3 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jeruzalu odbyła się Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości. Organizatorem Olimpiady był Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Siedlce.

Czytaj więcej o: Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości